Foto: Dzintaru koncertzālē klausītājus sajūsmina tēvs un dēli Osokini

(Komentēt) Galerija
Foto: Dzintaru koncertzālē klausītājus sajūsmina tēvs un dēli Osokini Foto: Pauls Zvirbulis
2018. gada 27. jūlijs, 10:17

Ceturtdien Jūrmalas festivālā ar īpašu programmu uzstājās trīs izcili pianisti – tēvs, profesors Sergejs Osokins, ar dēliem, starptautisku konkursu laureātiem un spilgtiem mūzikas interpretiem Andreju un Georgiju Osokiniem.

Klausītājiem vēl nedzirdētā skanējumā bija iespēja baudīt Johana Sebastiana Baha, Sergeja Rahmaņinova, Kloda Debisī, Kamila Sensāna, Morisa Ravēla un Antonio Vivaldi skaņdarbus.

Piektdien vakarā Jūrmalas festivāls aicina uz koncertu "Brodvejas mūziklu zelta izlase". Ar daudzveidīgu mūziklu melodiju izlasi Dzintaru koncertzālē uzstāsies izcilas angļu mūziklu zvaigznes – Kesidija Džensone, Īens Virgo un Vils Arendels.

Savukārt sestdien Jūrmalas festivāls noslēgsies ar krāšņu galā koncertu. Tajā uzmirdzēs pasaulslavenais operdziedātājs un Jūrmalas festivāla goda mākslinieks Aleksandrs Antoņenko (tenors), starptautiski atzītā latviešu operdziedātāja Alisa Zinovjeva (soprāns) un izcilākais latviešu basbaritons Egils Siliņš. Koncerta īpašais viesis būs 37. Starptautiskā Hansa Gabora Belvederes jauno operdziedātāju konkursa uzvarētājs – tenors Sungo Kims no Dienvidkorejas.

Jāpiebilst, ka Jūrmalas festivāla atklāšanas koncertu "Dzimuši Latvijā" ar dziedātājas Kristīnes Opolais, vijolnieces Vinetas Sareikas un akordeonistes Ksenijas Sidorovas piedalīšanos ikvienam būs iespēja vērot sestdien, 28. jūlijā, plkst. 21.20 LTV1 kanālā.

  • Drukāt
  • Novērtēt šo ziņu
    (0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Stopiņu un Ķekavas novadā degusi sausā zāle lielās platībās, Garkalnes novadā – meža zemsedze… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Zaļās vērtības Ķekavas novadā aprinkis.lv/index.php/sabi… pic.twitter.com/wMBeFr0r1U

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Ticējums vēsta, ka Līgo naktī atveroties debess. Ja tai brīdī kaut ko vēlas, tad tas piepildās. Gada īsākajā naktī… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastu_nov
5. un 6. jūlijā aicinām uz Saulkrastu svētkiem! Vairāk info: saulkrasti.lv/jaunumi/kultur… pic.twitter.com/9pqet4paYh
adazuvidusskola
Izlaidums 9.eg klašu skolēniem Vairāk: ej.uz/trq8 pic.twitter.com/GLePwi1LIK

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2019