Carnikavā izsludināts metu konkurss Dzejnieku skvēram

(Komentēt)
Carnikavā izsludināts metu konkurss Dzejnieku skvēram Foto: Carnikavas novada pašvaldība
2018. gada 31. maijs, 15:36

Carnikavas novada dome izsludinājusi atklātu metu konkursu "Dzejnieku skvērs un Dzejnieku taka Carnikavā". Konkursa mērķis ir saglabāt dzejnieku Ojāra Vācieša un Ludmilas Azarovas piemiņu nākamām paaudzēm.

"Carnikavas novada pašvaldība īpaši lepojas ar saviem iedzīvotājiem, kuri atstājuši neizdzēšamas pēdas Latvijas kultūrā. Tādi ir dzejnieks Ojārs Vācietis un dzejniece un atdzejotāja Ludmila Azarova, dzejnieka dzīvesbiedre. Ojārs Vācietis veselai latviešu paaudzei bija kā elks, kura dzeja paņēma savā varā," projekta mērķi skaidro Carnikavas novada domes Izglītības un kultūras nodaļas vadītāja Elita Terentjeva.

Viņa aicina māksliniekus, arhitektus un citus piedalīties izsludinātajā konkursā, lai "visi iegūtu īpašu vietu dabā, kur būtu jūtama dzejnieku nemanāmā klātbūtne". Konkursa rezultātā plānots iegūt mākslinieciskā risinājuma metus Dzejnieku skvēram Carnikavā un takas norādēm.

Konkursā var piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona, kas iepazinusies ar konkursa nolikumu un izteikusi vēlēšanos piedalīties konkursā, iesniedzot metu piedāvājumu atbilstoši šim nolikumam. Konkursa norises laiks: no 2018. gada 1. jūnija līdz 31. jūlijam.

Konkursa balvu fonds ir 4000 eiro pirms Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksas.

Papildu informāciju par konkursu var iegūt, sazinoties Carnikavas novada Izglītības un kultūras nodaļas vadītāju Elita Terentjevu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.., tālr. 28615155.

Konkursa nolikumu, darba uzdevumu un pieteikuma veidlapu var lejupielādēt šeit.

  • Drukāt
  • Novērtēt šo ziņu
    (0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Čiekurciema patiesības. Gāzes termināļa dzirksteles aprinkis.lv/index.php/vied… pic.twitter.com/lJz5jnUPpg
aprinkislv
Austrijas pērles: mūzika, vīns, pilis un našķi aprinkis.lv/index.php/atpu… pic.twitter.com/yftK6dOZgw
aprinkislv
Kas notiek Imanta Ziedoņa, Vijas Artmanes un Anšlava Eglīša mājās? aprinkis.lv/index.php/kult… pic.twitter.com/1fFpOQYP3X

Twitter Citi raksta

Marupes_novads
Vasara un aktīvā atpūta ir kopsaucējs lieliskai laika pavadīšanai kopā ar saviem mīļajiem. Aicinām piedalīties auto… twitter.com/i/web/status/1…
Sigulda_turisms
No 26. līdz 28. jūlijam gleznainajā Siguldas pilsdrupu estrādē norisināsies Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svē… twitter.com/i/web/status/1…
Adazu_novads
Ādažu jaunā sākumskola pieņemta ekspluatācijā adazi.lv/adazu-sakumsko… pic.twitter.com/IL0UFTwZdl

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2019