Balta dienas laikā saņēmusi 70 atlīdzību pieteikumus par vētras radītiem zaudējumiem

(Komentēt)
"Balta" dienas laikā saņēmusi 70 atlīdzību pieteikumus par vētras radītiem zaudējumiem Foto: aculiecinieks
2017. gada 14. augusts, 16:55

Nepilnas dienas laikā apdrošināšanas sabiedrība "Balta" saņēmusi teju 70 atlīdzību pieteikumus, kopā veidojot zaudējumus vairāk nekā 80 tūkstošu eiro apmērā. Lielākais pieteikumu skaits – 53% – par iepriekšējā nedēļas nogalē notikušās vētras postījumiem reģistrēts transporta apdrošināšanā, savukārt finansiāli apjomīgākie zaudējumi nodarīti īpašumam.

Lielākā daļa atlīdzību pieteikumu KASKO apdrošināšanā saistīti ar krusas nodarītajiem bojājumiem transportlīdzekļu virsbūvei. Savukārt krītoši zari un koki radījuši zaudējumus ne tikai transportlīdzekļu, bet arī mājokļu īpašniekiem. Atsevišķos gadījumos vētra bijusi īpaši postoša – bojāts īpašuma jumta segums, fasāde un izgāzta sēta.

"Vētras un pērkona negaisi ir bieža parādība vasaras periodā Latvijā, un to izraisītie bojājumi vienmēr ir neplānoti. Tādējādi lielākoties to novēršanai nepieciešami ievērojami finanšu līdzekļi, turklāt nekavējoši. Apdrošinātājam šādā situācijā ir jāspēj reaģēt ātri," izteicies "Balta" Atlīdzību direktors Ingus Savickis.

"Balta" prognozē, ka atlīdzību pieteikumu skaits nākamajās dienās turpinās pieaugt.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Jauniešu koris "Maska" @korisMaska – Babītes novada un Latvijas vizītkarte aprinkis.lv/index.php/kult… pic.twitter.com/DGZ2NCrVHc
aprinkislv
Māris Zanders @Maris_Zanders : Krievija... Kas tālāk? aprinkis.lv/index.php/vied…
aprinkislv
Carnikavā @Carnikavas_nov dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks aprinkis.lv/index.php/sabi… pic.twitter.com/h78DKh2EbS

Twitter Citi raksta

Due to an error, potentially a timed-out connection to Twitter, this user's tweets are unable to be displayed.

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2019