Par portālu

www.aprinkis.lv ir lielākais reģionālais interneta portāls Latvijā, kas darbojas kopš 2012. gada, un informē par aktivitātēm sabiedrībā, ekonomikā, politikā, kultūrā, izglītībā un sportā, aptverot ne tikai Pierīgas jeb kādreizējā Rīgas rajona robežas – Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Ķekavas, Krimuldas, Mālpils, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Sējas, Siguldas un Stopiņu novadus, bet arī ziņojot par aktualitātēm Ikšķiles un Ogres novados, Jūrmalā, Rīgā, visā Latvijā un pat pasaulē. Portāls sniedz praktisku informāciju par sabiedrisko transportu, iespējām darboties dažādos kolektīvos un klubos, publicē pasākumu afišas un sludinājumus u.tml. Tā satura veidošanā var piedalīties ikviens lasītājs.

Portāls www.aprinkis.lv lasītājiem piedāvā jau atlasītu svarīgāko informāciju, sākot no katra Pierīgas novada robežām līdz notikumiem valsts un pasaules mērogā, tādēļ portāla apmeklētājs ar laiku kļūst pieredzējis informācijas strukturizēšanā. Turklāt medijs piedāvā ikvienam Pierīgas iedzīvotājam izvēlēties sava novada ziņu lapu, kur sekot līdzi aktualitātēm.

Atsauksmes un ieteikumi

Atsauksmes un ieteikumus lūdzam sūtīt uz redakciju, e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Autortiesības

Portālā www.aprinkis.lv publicēto saturu aizsargā Latvijas Republikas Autortiesību likums. Jebkura publicēta materiāla kopēšana, pārveidošana, arhivēšana, pilnīga vai daļēja publicēšana bez atsauces uz www.aprinkis.lv ir aizliegta.

Lietotājs, iesūtot informāciju, atbild par tās likumību un nodod visas autortiesības portālam www.aprinkis.lv. Portāla www.aprinkis.lv redaktoram ir tiesības nepublicēt iesūtītos materiālus.

Ja netiek ievēroti iepriekš minētie nosacījumi un ir pārkāptas autortiesības, pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

 

Kontakti

A/s «KNK mediji»
Reģ.nr. 40103425595
Lāčplēša iela 24, Rīga, LV–1011
Tālrunis: 22008370
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Reklāma

Lāčplēša iela 24, Rīga, LV–1011
Tālrunis: 22008370
Fakss: 67227080
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Redakcija

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Konts twitter.com
Lapa draugiem.lv
Profils facebook.comIvo Jirgens
, žurnālists
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
tālrunis: 27768101


Undīne Arāja
, žurnāliste
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lietošanas noteikumi

Portāla www.aprinkis.lv lietošanas noteikumi ir saistoši jebkuram reģistrētam un nereģistrētam portāla lietotājam – gan privātai, gan juridiskai personai.
Portāla redakcija ir tiesīga jebkurā laikā mainīt reģistrācijas noteikumus, kā arī dzēst lietotāja kontu vai bloķēt IP adresi. Katrs www.aprinkis.lv lietotājs ir atbildīgs par informāciju, ko ievieto portālā, un sekām (to starp tiesiskajām), kas rodas tās rezultātā.

Reģistrēšanās

Lai iegūtu savu kontu portālā www.aprinkis.lv, nepieciešams piereģistrēties, aizpildot piedāvāto formu. Pēc tās aizpildīšanas un www.aprinkis.lv apstiprinājuma lietotājs iegūst savu kontu. Tajā var autorizēties ar paroli, kas tiek nosūtīta uz pieteicēja e-pastu.

Reģistrēšanās noteikumi:
1. Lietotāja vārds nedrīkst saturēt rupjības, kā arī apzīmējumus, kas pārkāpj sabiedrības ētikas normas un Latvijas Republikas likumdošanu (citas personas vārdu un datus, ģeogrāfisku vietu un objektu nosaukumus, tālruņa numurus, bezjēdzīgas skaitļu un burtu virknes.)
2. Ja lietotāja vārds un cita sniegtā informācija ir pretrunā ar www.aprinkis.lv noteikumiem, portāla administrācijai ir tiesības kontu nereģistrēt vai dzēst.
3. Ja portāla apmeklētājs vēlas dzēst savu kontu, elektroniski jāsazinās ar www.aprinkis.lv redakciju, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Privātums

Kļūstot par reģistrēto portāla www.aprinkis.lv lietotāju, persona piekrīt savu norādīto datu apstrādei. Datu apstrāde tiek veikta, ievērojot Latvijas Republikas likumdošanā noteiktos personas datu apstrādes principus.

Katrs reģistrētais portāla lietotājs apzinās un piekrīt, ka viņa profilā www.aprinkis.lv norādītie dati ir publiski pieejami pārējiem portāla sistēmā reģistrētajiem apmeklētājiem.

Komentāru pievienošanas un viedokļu paušanas noteikumi

Portāls www.aprinkis.lv neatbild par apmeklētāju ievietoto komentāru saturu, un tas neatspoguļo www.aprinkis.lv viedokli.

www.aprinkis.lv aicina portāla lasītājus komentāru pievienošanas laikā ievērot morāles un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, kā arī nenorādīt viltus identitāti. Pretējā gadījumā www.aprinkis.lv ir tiesības nekavējoties dzēst šos komentārus un to ievietotājiem bloķēt iespēju pievienot komentārus.