Jūrmalas Kultūras centra kolektīvi
Bērnu baleta studija
Vadītāja: Inta Karule-Teikmane
Tālrunis: 29641814
Nodarbības: pirmdienās un trešdienās 16.15–19.15
Bērnu tautas deju kolektīvs "Zītariņi"
Vadītāja: Dace Druka
Tālrunis: 29738397
Nodarbības: otrdienās un ceturtdienās 15.30–19.00
BG deju studija bērniem un jauniešiem
Vadītāja: Brigita Gulbe
Tālrunis: 29447433
Nodarbības: pirmdienās un ceturtdienās 14.00–19.00; trešdienās 14.00–20.00
Bērnu vokālais ansamblis "Varavīksne"
Vadītāja: Laura Raila
Tālrunis: 26163101
Nodarbības: trešdienās 16.30–18.00
Jauniešu tautas deju kolektīvs "Zālīte"
Vadītāja: Zanda Pakere
Tālrunis: 29692162
Nodarbības: pirmdienās un trešdienās 19.00–21.30
Populārās un estrādes mūzikas vokālā studija
Vadītājs: Žoržs Siksna
Nodarbības: otrdienās un ceturtdienās 12.00–15.00
Jauktais koris "Jūrmala"
Diriģente: Inese Rasa
Tālrunis: 29536399
Koncertmeistare: Zane Saulīte
Tālrunis: 29352977
Nodarbības: pirmdienās un trešdienās 19.00–21.00
Pūtēju orķestris "Jūrmala"
Diriģents: Bruno Jurgenbergs
Tālrunis: 29465794
Nodarbības: pirmdienās un trešdienās 18.00–21.00
Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Tapa"
Vadītāja: Dace Kalēja
Tālrunis: 29511455
Nodarbības: pirmdienās un trešdienās 20.00–22.30
BG deju studija pieaugušajiem
Vadītāja: Brigita Gulbe
Tālrunis: 29447433
Nodarbības: pirmdienās 18.30–20.30, trešdienās 18.30–20.00
Vīru koris "Burinieks"
Diriģents: Jānis Sējāns
Tālrunis: 22005420
Nodarbības: otrdienās un trešdienās 18.30–21.00
Vecākās paaudzes deju kolektīvs "Ābelīte"
Vadītājs: Andrejs Ušackis
Tālrunis: 26354148
Nodarbības: otrdienās un ceturtdienās 18.00–21.00
Jauktais koris "Vaivari"
Diriģente: Ināra Freimane
Tālrunis: 29546202
Nodarbības: ceturtdienās 18.30–21.00
Kauguru kultūras nama kolektīvi
Bērnu tautisko deju kolektīvs "Vizmiņa"
Vadītāja: Ineta Tālzeme
Tālrunis: 29239056
Nodarbības: 4.–6. klašu grupām otrdienās, ceturtdienās 15.30–16.50; 1.–3. klašu grupām otrdienās, ceturtdienās 16.55–17.55; bērniem vecumā 5–7 gadi – otrdienās, ceturtdienās 18.00–18.40; vecumā 3–5 gadi – otrdienās, ceturtdienās 18.45–19.15
Klavierspēles studija "Vēstījums"
Vadītāja: Edīte Millere
Tālrunis: 29824571
Nodarbības: ceturtdienās 18.00–20.00 un sestdienās 12.00–17.30
Bērnu vokālais ansamblis "Visi kā viens"
Vadītāja: Indra Raila
Tālrunis: 29137805
Nodarbības: trešdienās 18.00–19.30
Deju studija bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem "Paradokss"
Vadītāja: Ināra Bērzkalne
Tālrunis: 26779216
Nodarbības: pirmdienās 16.00–18.00 un piektdienās 16.00–17.00
Jauniešu teātra studija "Experiments"
Vadītāja: Dace Umbraško
Tālrunis: 26779216
Nodarbības: otrdienās 20.00–23.00 un ceturtdienās 20.00–22.00
Jauktais koris "Spārnos"
Diriģente: Daina Frīdenberga
Tālrunis: 22063234
Kormeistare: Signe Pranča
Tālrunis: 25919818
Nodarbības: otrdienās 19.00–21.00 un sestdienās 10.00–12.00
Vidējās paaudzes tautisko deju kolektīvs "Vēlreiz"
Vadītājs: Māris Subačs
Tālrunis: 28669151
Vadītāja: Vita Pole
Tālrunis: 29615494
Nodarbības: pirmdienās un ceturtdienās 20.30–23.00
Jauktais koris "Lira"
Diriģents: Haralds Lapiņš
Tālrunis: 29895502
Kormeistars: Jānis Sējāns
Tālrunis: 22005420
Nodarbības: pirmdienās 18.30–20.30
Sieviešu vokālais ansamblis "Kaija"
Vadītāja: Ārija Zeltiņa
Tālrunis: 29430796
Koncertmeistare: Ligita Ozola
Tālrunis: 29977656
Nodarbības: trešdienās 17.00–18.30
Latviešu tradīciju kopa "Skance"
Vadītāja: Ārija Zeltiņa
Tālrunis: 29430796
Nodarbības: trešdiena 14.00–15.40
Senioru deju grupas "Vējš ābeļziedos"
Vadītāja: Laimdota Andersone
Tālrunis: 29255356
Nodarbības: trešdienās 15.40–17.00
Jūrmalas Mākslinieku nama kolektīvi
Audēju studija
Vadītāja: Arta Lēvica
Tālrunis: 67760041, 29131390
Nodarbības: otrdienās 17.00
Mākslas studija (zīmēšana, veidošana)
Vadītāja: Inese Āboliņa
Tālrunis: 29415791
Nodarbības: otrdienās 14.30–16.30
Folkloras kopa "Mare"
Vadītāja: Mārīte Ose
Tālrunis: 28811836
Nodarbības: trešdienās 15.00–19.00