Sociālajā tīklā "Facebook" publicēta fotogrāfija no Siguldas novada Allažiem, kurā redzams, kā bariņš mazu lācēnu pastaigājas pa zemes ceļu. Fotogrāfijas autore piekodina cilvēkus būt modriem.

Netālu no cilvēku iecienīta Ķekavas avota, kurš atrodas Ķekavas centrā pie autoceļa A7, nesen izvietots pašvaldības paziņojums, kurā norādīts, ka ūdenī iespējama veselībai kaitīgu baktēriju klātbūtne un tas uzturā lietojams tikai pēc novārīšanas.

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece kā sieviete ir pierādījusi, ka spēj sekmīgi darboties politikā. Viņa ir viena no jaunās paaudzes politiķēm, kura Latviju reprezentē kā nacionālu valsti ar nemainīgu Eiropas orientāciju.

Par valsts simtgades pasākumiem politiski atbildīga ir Kultūras ministrija. Valsts svētku zīmē arī saruna ar kultūras ministri Daci Melbārdi. Par valsts un mākslas sinerģiju, kā to prasmīgi sabalansēt, lai nepārkāptu smalko ietekmes robežu.

Raivis Dzintars jau 16 gadu vecumā licis pamatus organizācijai, kas šobrīd ir varas partija ar tūkstošos mērāmiem atbalstītājiem. Vadītājs, kurš rūpējas par savu organizāciju un vada to mērķtiecīgi, kurš ietekmē mūsu politisko situāciju valstī, kura galvenais mērķis un dzīves aicinājums ir latviska Latvija.

Vēsturnieks Edvīns Šnore plašākai publikai kļuva pazīstams pirms desmit gadiem ar dokumentālo filmu "Padomju stāsts", kas atklāja padomju un nacistiskās ideoloģijas līdzības. Nu viņš jau ceturto gadu ir Saeimas deputāts no Nacionālās apvienības un viņam joprojām nākas cīnīties ar "padomju stāsta" mantojumu, kura mērķis bija iznīcināt Latvijas valsti.

Jānis Dombrava ir viens no jaunās paaudzes politiķiem, kurš jau astoto gadu ir Saeimas deputāts no Nacionālās apvienības. Izglītību ieguvis jau atjaunotajā Latvijā un konsekventi pārstāv nacionālisma intereses, kuras Eiropā kļūst aizvien populārākās.