30.07.2018 11:25

Mārupes BMX kluba braucējiem visa kaluma medaļas Madonā

(1 balsojums)
Mārupes BMX kluba braucējiem visa kaluma medaļas Madonā Mārupes BMX klubs

Smeceres sila sporta bāzē Madonā aizvadīts Baltijas valstu lielākā BMX riteņbraukšanas sacensību seriāla "SMScredit.lv" BMX čempionāta piektais posms. Kā ierasts, solīdu godalgu kolekciju no sacensībām pārveda Mārupes BMX kluba pārstāvji.

Mārupiešiem uzvaras trijās vecuma grupās. B11 grupā nepārspēts visos braucienos palika Emīls Allers. B12 grupā pirmo vietu izcīnīja Edgars Regzdiņš. Savukārt B9 grupā labākais izrādījās Markuss Domorackis, kura dvīņubrālis Ralfs pēc pārliecinoša snieguma pirmajās kārtās finālā piedzīvoja neveiksmi un palika astotais.

Otrās vietas Mārupes BMX klubam Madonā izcīnīja Kitija Elste junioru un elites grupā dāmām, kā arī Marks Švalkovskis pašā jaunākajā B6- grupā zēniem. Bet bronzas godalgu no sacensībām B7 grupā pārveda Otto Daugavietis.

"SMScredit.lv"
BMX čempionātā atlicis aizvadīt divus posmus – 11. augustā Saldū un 25. augustā Rīgā.