Drukāt šo lapu
23.04.2018 15:51

Baldones velokomandas pārstāves izcīna dubultuzvaru SEB MTB maratona pirmajā posmā Igo Japiņa sporta aģentūra

Ar Baldones velokomandas dalībnieču Ingrīdas Šmites un Anitas Antones dubultuzvaru dāmu konkurencē noslēdzies populāro SEB kalnu riteņbraukšanas (MTB) maratona sacensību pirmais posms Cēsis – Valmiera. Starp labākajiem bija vēl vairāki Pierīgas novadu pārstāvji.

52 kilometrus garo "Toyota Hybrid" distanci Ingrīda Šmite veica stundā, 53 minūtēs un vienā sekundē un savu komandas biedreni finišā apsteidza par divarpus minūtēm. Ceturtā mērķi sasniedza "ĀdažiVelo" pārstāve Zanda Rutkovska, kura uzvarētājai zaudēja gandrīz 12 minūtes.

Vīru konkurencē par pirmā posma uzvarētāju kļuva Arnis Pētersons (1.36:04). M45 vecuma grupā ceturto vietu izcīnīja Siguldas novada domes priekšsēdētājs un labi zināms MTB cienītājs Uģis Mitrevics, bet M35 grupā piektais bija Baldones novada domes deputāts un Baldones sporta kompleksa vadītājs Edgars Brigmanis no Baldones velokomandas.

44 km "Virši-A" distancē, kurā absolūtajā vērtējumā uzvarēja Jānis Priževoits ("VW Komerctransports - Veloprofs.lv)" un Līna Svarinska ("Belo/Virši-A"), uzvaru jaunākajā W16 vecuma grupā meitenēm svinēja Renāte Rodionova no Carnikavas sporta centra, bet dāmu W grupā – Beate Kovgere no EMU Mālpils sporta kluba.

Otrajā vietā W35 vecuma grupā ierindojās Diāna Šika no "Stopiņi Velo II" komandas, bet jauniešiem M16 grupā labāko sešnieku noslēdza vēl viens Carnikavas sporta centra komandas pārstāvis Matīss Reinšmits.

SEB MTB maratona nākamais posms 6. maijā ir paredzēts Smiltenē, 20. maijā kalnu riteņbraucēji sacentīsies Siguldā, 17. maijā etaps notiks Madonā, 15. jūlijā norisināsies spēkošanās Kuldīgā, 13. augustā būs mači Talsos, bet sezona tiks noslēgta 23. septembrī Ikšķilē.