Drukāt šo lapu
15.04.2018 14:28

Stopiņu handbolistes otrreiz uzvar Dobeles klubu un iekļūst Latvijas čempionāta finālā Sandra Škutāne, LHF

Latvijas dāmu handbola čempionāta pusfināla sērijas izšķirošajā trešajā spēlē pašreizējās čempiones Stopiņu NHK handbolistes svētdien savās mājās Ulbrokas sporta kompleksā grūtā cīņā pārspēja "REIR Dobele" vienību un iekļuva finālā.

Tāpat kā abas iepriekšējās pusfināla cīņas, arī trešā aizritēja teju fināla cienīgi. Pirmā puslaika lielāko daļu minimāls pārsvars bija dobelniecēm, taču lielākā starpība bija tikai trīs vārti (7:10). Pēc nospēlētām 30 minūtēm – 13:12 viešņu labā.

Otrā puslaika vidū laukuma saimniecēm tomēr pamazām izdevās lauzt cīņas gaitu sev vēlamā virzienā – Stopiņu handbolistes vispirms panāca izlīdzinājumu 15:15, tad izvirzījās vadībā 18:16 un, pēdējās desmit minūtēs ielaižot tikai vienus vārtus, izcīnīja uzvaru 23:19. Mājinieču rindās ar sešiem precīziem metieniem izcēlās Elza Seržante un Lana Nikolajeva, piecreiz bumbu vārtos raidīja Ivita Asare.

Stopiņu NHK pretinieces Latvijas čempionāta finālā būs Jēkabpils sporta skolas audzēknes, kuras otrajā pusfināla sērijā divreiz pārspēja Ludzas klubu "Latgols".

Jāatgādina, ka pusfināla pirmajā spēlē Stopiņu NHK savās mājās svinēja uzvaru 27:22, bet otrajā mačā Dobeles komanda revanšējās 29:26.