Drukāt šo lapu
21.03.2018 22:37

Ķekavas basketbolistiem izslēgšanas turnīra pirmajā spēlē uzvara ar "plus 55"

Ķekavas basketbolistiem izslēgšanas turnīra pirmajā spēlē uzvara ar "plus 55" arhīvs

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas astotdaļfināla pirmajā spēlē BK "Ķekava"/"Optibet" komanda trešdien ar graujošu 55 punktu starpību apspēlēja Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņus.

Pirmos punktus spēlē guva laukuma saimnieki madonieši, taču dažas minūtes vēlāk viņi zaudēja 2:12, bet otrās ceturtdaļas vidū – jau 4:36. Turpinājumā starpība tik strauji vairs neauga, tomēr intriga ne spēlē, ne visā sērijā, kas sastāv no divām spēlēm, vairs neatdzima. Beigu rezultāts 96:41 ķekaviešu labā.

Uzvarētājiem Nauris Miezis guva 15 punktus, Mārtiņš Šteinbergs 14, Agnis Čavars un Niks Saknītis pa 13 punktiem.

Atbildes spēle starp LBL2 pamatturnīra uzvarētājiem un 16.vietas ieguvējiem paredzēta 27. martā Ķekavā.