Drukāt šo lapu
20.02.2018 21:43

Ķekavas basketbolisti revanšējas "Gulbenes bukiem"

Ķekavas basketbolisti revanšējas "Gulbenes bukiem" arhīvs

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas līderu grupas komandu savstarpējā spēlē otrdien basketbola klubs "Ķekava"/"Optibet" savā laukuma pārspēja "Gulbenes bukus", revanšējoties par vienu no retajiem zaudējumiem pirms pāris nedēļām Gulbenē.

Jau otrās ceturtdaļas sākumā ķekaviešu pārsvars pārsniedza desmit punktus (22:10), tomēr pirmā puslaika beigās un otrā puslaika sākumā viesi veiksmīgi atspēlējās un uz brīdi pat izvirzījās vadībā (35:36). Izšķirošā izrādījās ceturtā ceturtdaļa, kad no 48:44 BK "Ķekava" basketbolisti panāca 63:48 un nosargāja uzvaru 71:59.

Ķekaviešu rindās ar 25 punktiem rezultatīvākais bija Roberts Pāže. Niks Saknītis iemeta 13, Modris Gundegs un Agnis Čavars pa 10 punktiem.

LBL2 turnīrā par 1.-12.vietu BK "Ķekava" (14-3) nostiprinājies otrajā vietā aiz BK "Jelgava"/LLU vienības (15-2). "Gulbenes buki" (12-6) saglabā trešo vietu, ceturtajā ir "Valmiera Glass"/ViA (10-5). Līdz pamatturnīra beigām klubiem atlicis aizvadīt pa 5–7 spēlēm.