Drukāt šo lapu
10.02.2018 18:43

Pierīgas klubiem pa zaudējumam Latvijas Basketbola līgas spēlēs

Pierīgas klubiem pa zaudējumam Latvijas Basketbola līgas spēlēs arhīvs

Neveiksmīgi šī nedēļa izvērtusies trim Latvijas Basketbola līgā spēlējošajiem Pierīgas basketbola klubiem. Pa zaudējumam piedzīvoja gan Ķekavas komanda LBL otrajā divīzijā, gan Carnikavas un Saulkrastu vienības trešajā divīzijā.

LBL otrās divīzijas līdervienību savstarpējā cīņā BK "Ķekava"/"Optibet" basketbolisti viesojās pie "Gulbenes bukiem". Līdz pat ceturtās ceturtdaļas vidum spēle ritēja teju punkts punktā, taču tad laukuma saimnieki pamanījās gūt 11 punktus pēc kārtas un svinēja uzvaru 96:82.

Ķekaviešu labā Nauris Miezis guva 31, Agnis Čavars un Roberts Pāže pa 14, Niks Saknītis 13 punktus. LBL2 tabulas pirmajā vietā ir BK "Jelgava" (14-1), seko BK "Ķekava" (12-3) un "Gulbenes buki" (11-4).

LBL trešās divīzijas deviņu labāko komandu turnīrā trešo neveiksmi pēc kārtas piedzīvojuši Carnikavas basketbolisti. Izbraukuma spēlē pret vieniem no turnīra līderiem "Valmiera Glass"/ViA basketbolistiem, cīnoties sešu vīru sastāvā, carnikavieši 20 punktu deficītu otrajā puslaikā spēja samazināt uz pusi, tomēr galotnei spēka pietrūka un sakāve sanāca diezgan smaga – 57:84.

Arnis Rozītis viesiem guva 24 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas, Jānim Ābolam 15 punktu. Ar četrām uzvarām deviņās spēlē Carnikavas komanda tabulā ieņem dalītu ceturto vietu.

Savukārt turnīrā par 10.-18. vietu Saulkrastu basketbolisti spēlē pret Rugāju sporta centra komandu ātri nonāca pamatīgos mīnusos (2:16), un otrajā puslaikā mazākā rezultāta starpība bija 12 punkti (58:70). Beigu rezultāts 66:80.

Rezultatīvākais Saulkrastu komandas rindās ar 16 punktiem bija Ģirts Duburs. Tabulā saulkrastieši ar četriem panākumiem desmit spēlēs ir septītajā pozīcijā, bet pēdējā vietā ir Siguldas sporta skolas komanda (1-9).