Drukāt šo lapu
22.04.2012 21:25

"Ķekavas" un "Lielvārdes" florbolisti nespēj noskaidrot čempionus

Latvijas florbola čempionāta uzvarētāji kļūs zināmi tikai finālsērijas izšķirošajā septītajā spēlē. Piektajā mačā uzvarēja Lielvārdes komanda 6:4, sestajā ķekavieši pārliecinoši revanšējās 10:3 un izlīdzināja rezultātu sērijā 3:3.

Sērijas piektajā spēlē sestdien Valmierā, tāpat kā visās iepriekšējās fināla spēlēs, maču veiksmīgāk iesāka lielvārdieši. Otrās trešdaļas sākumā rezultāts kļuva 4:1 viņu labā. Perioda vidū komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet vēl līdz pārtraukumam Ķekavas florbolistiem izdevās starpību samazināt līdz minimumam (5:4).

Noraidījumiem un asumiem bagātajā trešajā periodā ilgu laiku rezultāts nemainījās, un tikai priekšpēdējā minūtē "Lielvārde" panāca noslēguma rezultātu.

Divus vārtus "Ķekavas" labā guva Gints Klēģers, pa vieniem – Toms Mežotnis un komandas kapteinis Gunārs Klēģers, kurš par galveno zaudējuma iemeslu nosauca neprasmi izmantot radušās vārtu gūšanas iespējas.

Toties svētdien cīņa aizritēja ar nenoliedzamu ķekaviešu pārsvaru. Pirmajā trešdaļā Mārtiņš Brigmanis, Ēriks Akulovs un Jānis Peičs panāca 3:0, bet otrajā Toms Briedis guva arī ceturtos vārtus. Tad Lielvārdes komanda, realizējot soda metienu, vienus vārtus atguva, taču dažu minūšu laikā viņu vārtos ielidoja vēl trīs bumbiņas – divi precīzi metieni Gunāra Klēģera, viens Toma Mežotņa kontā, un jau 7:1.

Trešais periods jau faktiski kļuva par formalitāti. Vēl trīs vārtus "Ķekavas" labā guva Peičs, Mežotnis un Jānis Liepa.

Finālsērijas izšķirošā septītā spēle notiks trešdien, 25. aprīlī Vidzemes olimpiskajā centrā Valmierā. Zīmīgi, ka septiņas spēles Latvijas florbola čempionātu finālu vēsturē vēl nekad nav aizvadītas.