Drukāt šo lapu
28.06.2018 14:32

Slēgs nobrauktuvi no Daugavpils šosejas uz Salaspils pašvaldības ceļu Nometņu iela–Tilderu kapi

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Slēgs nobrauktuvi no Daugavpils šosejas uz Salaspils pašvaldības ceļu Nometņu iela–Tilderu kapi "Latvijas Valsts ceļi"

Veicinot satiksmes organizācijas un drošības uzlabojumus, tuvākajā laikā tiks slēgta nobrauktuve no Daugavpils šosejas uz Salaspils pašvaldības ceļu Nometņu iela–Tilderu kapi.

Šī nobrauktuve atrodas pirms uzbrauktuves uz Rīgas apvedceļa (A5) virzienā uz Rīgas HES, kā rezultātā autovadītāji nereti apjuka, nogriezās uz nepareizā ceļa, kā arī reizēm, savu kļūdu sapratuši, veica straujus manevrus atpakaļ uz Daugavpils šosejas, apdraudot satiksmes drošību, informē VAS "Latvijas Valsts ceļi" Komunikācijas daļā.

Pēdējais satiksmes negadījums tur notika šā gada janvārī, kā rezultātā tika bojāts ceļa aprīkojums, nodarot vairāk nekā 15 tūkst. eiro lielus zaudējumus.

Pagājušajā gadā Salaspils dome ceļam Nometņu iela–Tilderu kapi izbūvēja jaunu posmu, kas šo ceļu savieno ar Nometņu ielu, un nu šis ceļš ir izmantojams piekļuvei Tilderiem slēdzamās nobrauktuves vietā. Salaspils pašvaldība ir piekritusi nobrauktuves slēgšanai. Darbus plānots pabeigt divu nedēļu laikā, norāda "Latvijas Valsts ceļu" pārstāvji.