Drukāt šo lapu
09.06.2013 15:25

VIDEO: Francijas tauta pretojas pirmajām viendzimuma laulībām. Arestēti 300 cilvēku. Simtiem ievainoto

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Šonedēļ Francija atkal nonākusi uzmanības centrā viendzimuma laulību dēļ. Miljoniem protestētāju nekādi nespēj ietekmēt pirmo homoseksuālistu laulību norisi. Taču drīz seko arī pirmās lesbiešu laulības.

Šķiet, ka homoseksuālisti ir aizmirsuši franču teicienu "Mīļš ar varu nebūsi". Pirmās viendzimuma legālās laulības satracinājušas tautas masu. Laulāties gribētājus pavadījusi policija, kā arī specvienība, un norises vietā uzstādīts liels dzelzs žogs, lai tā nosargātu divus homoseksuālistus no Francijas tautas protestiem, kam tauta ir gatava pretoties līdz pēdējam, vēsta interneta žurnāls "Spektrs.com". Video kadros redzams, ka policija atļaujas fiziski izrēķināties ar neaizsargātām sievietēm un jauniešiem. Notiek atklāta un nekaunīga izrēķināšanās ar tautu. Tiek pielietota asaru gāze, lai izklīdinātu protestētājus.


Parīzē arestēti 300 cilvēku. Simtiem ievainoto. Tauta nepadodas. Nerēķinoties ar politiskajām represijām, tautas pārstāvji sniedz intervijas un ziņo masu saziņas līdzekļiem par notiekošo. Organizācijas "Francijas pavasaris" līdere Beatrise Burža vēstī: "Mēs turpināsim pretoties pieņemtajam likumam ["Par homoseksuālistu laulību legalizēšanu"] ar jauniem spēkiem. Starp mums ir daudz tādu, kuri gatavi iet līdz galam mūsu bērnu nākotnes dēļ. Francija var pastāvēt tikai tad, kad ģimenē ir tēvs un māte. Valdība nenovērtē to, uz ko ir gatava Francijas tauta, kad ir runa par tautas pretošanos. Der atcerēties četrdesmito gadu."

Franču tautas pārstāvji uzskata, ka bērns nevar pilntiesīgi formēties ārpus tradicionālas ģimenes. Francija sadalījusies divās pretējās nometnēs. Vienā Parīzes pilsētas daļā notiek ielu aizlūgšanas, savukārt otrā homoseksuāļi uzrīkojuši geju parādi.

Organizācija "Mērija par bērnību" savākusi no valsts ierēdņiem 20 000 parakstu pret viendzimuma legalizāciju. Izrādās, ka simtiem ierēdņu nav gatavi ar tīru sirdsapziņu atzīt divu vīriešu savienību. Valsts pārstāvji atzīst, ka šāda likuma pielietošana neatbilst Francijas labajai gribai.

Video:Iepriekš:
Vājprāts: Francijā aiztur cilvēkus par atrašanos publiskā vietā ar krekliem, uz kuriem attēlota tradicionālā ģimene